Przejdź do treści

San Lucar w Intermarché

7 promocji w tej chwili
San Lucar Limonka 4szt.

Limonka

4 szt. · San Lucar

6,99 zł

22–28.10

San Lucar Ananas extra sweet SAN LUCAR 1kg

Ananas extra sweet

1 kg · San Lucar

7,99 zł/kg

22–28.10

San Lucar Pomarańcza układana 1kg

Pomarańcza układana

1 kg · San Lucar

9,99 zł/kg

22–28.10

San Lucar Winogrono białe bezpestkowe 500g

Winogrono białe bezpestkowe

500 g · San Lucar

9,99 zł

22–28.10

San Lucar Mango

Mango

San Lucar

11,99 zł

22–28.10

San Lucar Mandarynka układana SAN LUCAR 1kg

Mandarynka układana

1 kg · San Lucar

13,99 zł/kg

22–28.10

San Lucar Borówka Sekoya 225g

Borówka Sekoya

225 g · San Lucar

16,99 zł

22–28.10

Gazetka Intermarché 22 października – 28 października (38 stron)

San Lucar w innych sieciach

Powiadomienie o niższej cenie

Gdy ten produkt stanieje albo wróci do gazetki, zobaczysz to po zalogowaniu.

Obserwuj cenę: „Limonka”

Pozostały asortyment San Lucar w Intermarché

11 produktów łącznie

Kategorie: Warzywa i owoce (11).

Inne marki w Intermarché

San Lucar w gazetkach Intermarché

W naszej bazie gazetek Intermarché notujemy 11 produktów marki San Lucar, a od początku zbierania danych zapisaliśmy 17 ofert z tej sieci. Ceny promocyjne w bieżącej ofercie mieszczą się między 6,99 zł (Warunek oferty: tacka 4 szt., 1,75 zł / 1 szt.) a 16,99 zł (Warunek oferty: shaker, 75,51 zł / 1 kg.). Bieżąca edycja obowiązuje 22 października – 28 października — przejrzyj skany gazetki.

Ta strona pokazuje wyłącznie ofertę sieci Intermarché. Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie jeszcze marka bywa w gazetkach, otwórz San Lucar we wszystkich sieciach. Oferty obowiązują w okresie ważności danej edycji i mogą różnić się w poszczególnych sklepach sieci.