Przejdź do treści
Carrefour

St. Michel Ciastka Choco Brownie

Do wyboru: mleczna czekolada

St. Michel Ciastka Choco Brownie — w widocznym zestawieniu nie mamy dla tego produktu aktywnej oferty z gazetki.

Dodaj i porównaj sumę listy w 12 sieciach

Więcej o produkcie

Gazetki aktualizujemy codziennie

Ceny i promocje mają charakter informacyjny. Przed zakupem zweryfikuj aktualną cenę bezpośrednio u sprzedawcy.

Komentarze

Skomentuj — byłeś w sklepie?

Ceny w treści komentarzy podają użytkownicy — nie weryfikujemy ich. Zasady komentowania

Więcej z kategorii Słodycze

Często zadawane pytania

Ile kosztuje St. Michel Ciastka Choco Brownie?

Dla St. Michel Ciastka Choco Brownie w widocznym zestawieniu nie mamy aktywnej ceny promocyjnej. Porównujemy gazetki 12 sieci: Biedronka, Lidl, Kaufland, Dino, Netto, Aldi, Auchan, POLOmarket, Carrefour, Delikatesy Centrum, Stokrotka i Intermarché.

Gdzie kupić St. Michel Ciastka Choco Brownie najtaniej?

Dla St. Michel Ciastka Choco Brownie w widocznym zestawieniu nie mamy ceny z aktywnej oferty w porównywanych sieciach. Gazetki aktualizujemy codziennie.

W jakiej kategorii znajdę St. Michel Ciastka Choco Brownie?

St. Michel Ciastka Choco Brownie to produkt z kategorii „Słodycze”. Zobacz też promocje w kategorii Słodycze.