Przejdź do treści

Lidl promocje — aktualna gazetka · Gazetki aktualizujemy codziennie · Źródło: oficjalne gazetki sklepów

To jeden wpis z gazetki. Zobacz, ile kosztuje lody we wszystkich sieciach albo wszystkie oferty na lody w Lidlu.

Lidl

Mrożonki

Wszystkie lody

Wszystkie lody — dziś nie mamy dla tego produktu aktywnej oferty z gazetki.

popconeclassic

Dodaj do koszyka i sprawdź, w którym z 9 sklepów cały Twój koszyk wyjdzie najtaniej.

Ceny i promocje mają charakter informacyjny i pochodzą z publicznie dostępnych gazetek. Przed zakupem zweryfikuj aktualną cenę bezpośrednio u sprzedawcy.

Więcej z kategorii Mrożonki

Więcej z kategorii Mrożonki w Lidlu

Kwoty pochodzą z ofert obowiązujących dziś w tej sieci. Pozycje z ofertą warunkową (karta, aplikacja, zakup kilku sztuk) zostawiamy bez kwoty — warunek i termin są na karcie produktu.

  1. Snickers Batony lodowe 273.6g · 14,99 zł
  2. Gruvi Lody na patyku 4x75ml · 19,99 zł
  3. Grycan Wszystkie lody 900-1100ml
  4. Chef Select Lasagne po bolońsku 1kg · 14,99 zł
  5. Lody w kubku różne marki 230g
  6. Häagen-Dazs Lody w kubku 420ml; 460ml · 19,99 zł
  7. CHEF SELECT Pizza z pieca kamiennego 4 sery, capricciosa lub z kurczakiem 400g · 9,99 zł
  8. CHEF SELECT Kotlet mielony z purée ziemniaczanym i buraczkami lub kotlet drobiowy z purée ziemniaczanym i marchewką z groszkiem 400g · 8,99 zł

Często zadawane pytania

Ile kosztuje Wszystkie lody?

Dla Wszystkie lody nie mamy obecnie aktywnej ceny promocyjnej. Porównujemy gazetki 9 sieci: Biedronka, Lidl, Kaufland, Dino, Netto, Aldi, Auchan, POLOmarket i Carrefour.

Gdzie kupić Wszystkie lody najtaniej?

Dla Wszystkie lody nie mamy jeszcze ceny z żadnej z 9 porównywanych sieci. Gazetki aktualizujemy codziennie.

W jakiej kategorii znajdę Wszystkie lody?

Wszystkie lody to produkt z kategorii "Mrożonki". Zobacz inne promocje w tej kategorii na tanszykoszyk.pl/kategoria/mrozonki.