Przejdź do treści
Netto

Vileda Mop obrotowy Turbo

Vileda Mop obrotowy Turbo — dziś nie mamy dla tego produktu aktywnej oferty z gazetki.

Dodaj i porównaj sumę listy w 12 sieciach

Więcej o produkcie

Gazetki aktualizujemy codziennie

Ceny i promocje mają charakter informacyjny. Przed zakupem zweryfikuj aktualną cenę bezpośrednio u sprzedawcy.

Ten produkt w innych sklepach

Ostatnie ceny z gazetek innych sieci — to nie dzisiejsze ceny w sklepach.

Komentarze

Skomentuj — byłeś w sklepie?

Ceny w treści komentarzy podają użytkownicy — nie weryfikujemy ich. Zasady komentowania

Więcej z kategorii Inne

Inne produkty Vileda w Netto

  1. Vileda Suszarka na pranie Universal
  2. Vileda Wkład do mopa obrotowego Turbo 2 w 1
  3. Vileda Ściereczka okienna actifibre

Często zadawane pytania

Ile kosztuje Vileda Mop obrotowy Turbo?

Dla Vileda Mop obrotowy Turbo nie mamy obecnie aktywnej ceny promocyjnej. Porównujemy gazetki 12 sieci: Biedronka, Lidl, Kaufland, Dino, Netto, Aldi, Auchan, POLOmarket, Carrefour, Delikatesy Centrum, Stokrotka i Intermarché.

Gdzie kupić Vileda Mop obrotowy Turbo najtaniej?

Dla Vileda Mop obrotowy Turbo nie mamy obecnie ceny z aktywnej oferty w porównywanych sieciach. Gazetki aktualizujemy codziennie.

W jakiej kategorii znajdę Vileda Mop obrotowy Turbo?

Vileda Mop obrotowy Turbo to produkt z kategorii „Inne”. Zobacz też promocje w kategorii Inne.