Przejdź do treści
Lidl

Eridanous Wszystkie sery

Do wyboru: feta w solance, halloumi, kostki sera greckiego, manouri, feta, serek śmietankowy z pomidorami i oliwkami, serek śmietankowy z fetą i ogórkiem

Eridanous Wszystkie sery — dziś nie mamy dla tego produktu aktywnej oferty z gazetki.

Dodaj i porównaj sumę listy w 12 sieciach

Więcej o produkcie

Gazetki aktualizujemy codziennie

Ceny i promocje mają charakter informacyjny. Przed zakupem zweryfikuj aktualną cenę bezpośrednio u sprzedawcy.

Komentarze

Skomentuj — byłeś w sklepie?

Ceny w treści komentarzy podają użytkownicy — nie weryfikujemy ich. Zasady komentowania

Więcej z kategorii Nabiał

Inne produkty Eridanous w Lidlu

  1. Eridanous Przekąska 140g
  2. Eridanous Oliwki 250g
  3. Eridanous Ser sałatkowy, XXL 3x200g
  4. Eridanous Antipasti zestaw 500g
  5. Eridanous Antipasti 230g; 250g
  6. Eridanous Baklava z orzechami włoskimi 390g
  7. Eridanous Jogurt w stylu greckim 4x125g
  8. Eridanous Baton z miodem 60g/70g

Często zadawane pytania

Ile kosztuje Eridanous Wszystkie sery?

Dla Eridanous Wszystkie sery nie mamy obecnie aktywnej ceny promocyjnej. Porównujemy gazetki 12 sieci: Biedronka, Lidl, Kaufland, Dino, Netto, Aldi, Auchan, POLOmarket, Carrefour, Delikatesy Centrum, Stokrotka i Intermarché.

Gdzie kupić Eridanous Wszystkie sery najtaniej?

Dla Eridanous Wszystkie sery nie mamy obecnie ceny z aktywnej oferty w porównywanych sieciach. Gazetki aktualizujemy codziennie.

W jakiej kategorii znajdę Eridanous Wszystkie sery?

Eridanous Wszystkie sery to produkt z kategorii „Nabiał”. Zobacz też promocje w kategorii Nabiał.