Gazetka Auchan — Hipermarket (15–21.10)
41 stron · ważna od czwartku 15 października do środy 21 października 2026
60 najtańszych z 221 pozycji ↓
Wszystkie strony gazetki Auchan
Numery stron jak w druku. 4 strony tej gazetki zawierają ofertę napojów alkoholowych — nie prezentujemy ich publicznie.
Auchan gazetka 15.10-21.10 — ceny z tego wydania
Z tej gazetki pokazujemy 221 pozycji — poniżej 60 najtańszych.
Nowe w tym wydaniu
Kasza gryczana luzem lub w opakowaniuWarunek oferty: produkty na wagę; luzem lub w opakowaniu 2 kg - 11,90 zł.
0,60 zł0,69 zł6,00 zł/kgNowe w tym wydaniu
Lubisie Biszkopty Lubisie4+1Warunek oferty: 4+1 gratis, cena za 1 szt. przy zakupie 5 szt.; z nadzieniem czekoladowym, mlecznym lub truskawkowym.
1,10 zł1,38 złNowe w tym wydaniu
Kotányi Przyprawy, zioła lub mieszanki przypraw Kotanyi2+1Warunek oferty: 2+1 gratis, cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt.; cena za 1 szt. - 2,28 zł.
1,52 zł2,28 zł- 1,78 zł1,98 zł
Nowe w tym wydaniu
Pestki dyni łuskane luzem lub w opakowaniuWarunek oferty: produkty na wagę; luzem lub w opakowaniu 1 kg - 17,90 zł.
1,79 zł2,29 zł17,90 zł/kgNowe w tym wydaniu
ZOS Memoryflame Wkład olejowy MemoryWarunek oferty: wys.: 9,5 cm, czas palenia ~36 h.
1,89 zł2,49 zł- 1,95 zł3,49 zł
Nowe w tym wydaniu
Dr Witt Napój izotoniczny Dr Wittod 2 szt.Warunek oferty: cena za 1 szt. przy zakupie 2 szt., wybrane rodzaje.
1,98 zł3,48 zł2,64 zł/l- 1,98 zł
- 1,99 zł3,51 zł
Nowe w tym wydaniu
Żelki malinki, misie, dinozaury, dżdżownice, węże lub kwaśne koreczki luzem lub w opakowaniuWarunek oferty: produkty na wagę; luzem lub w opakowaniu 1 kg - 19,90 zł.
1,99 zł2,69 zł19,90 zł/kgNowe w tym wydaniu
Auchan Pewni Dobrego Pieczywo chrupkieod 2 szt.Warunek oferty: przy zakupie 2 opak.; cena przy zakupie 1 opak. - 2,39 zł; różne rodzaje.
2,00 zł2,39 złNowe w tym wydaniu
Drożdżówka z makiem i rodzynkami lub drożdżówka z makiem3+1Warunek oferty: 3+1 GRATIS; cena za 1 szt. przy zakupie 4 szt.; cena za 1 szt. - 2,99 zł.
2,24 zł2,99 zł- 2,29 zł4,58 zł/l
Nowe w tym wydaniu
Pudliszki Koncentrat pomidorowy Pudliszki2+1 za 1 złWarunek oferty: 2+1 za 1 zł, cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt.; cena za 1 szt. - 2,98 zł.
2,32 zł2,98 złNowe w tym wydaniu
Pierot Jogurtod 2 szt.Warunek oferty: przy zakupie 2 szt.; cena przy zakupie 1 szt. - 2,99 zł.
2,45 zł2,99 zł16,33 zł/kg- 2,49 zł3,49 zł
Nowe w tym wydaniu
Granola czekoladowa lub owocowa luzem lub w opakowaniuWarunek oferty: produkty na wagę; luzem lub w opakowaniu 600 g - 15,84 zł.
2,64 zł2,94 zł26,40 zł/kgNowe w tym wydaniu
Auchan Kukurydza konserwowa super słodka2+1Warunek oferty: 2+1 gratis, cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt.; lub bez pestycydów.
2,66 zł3,99 zł- 2,69 zł3,49 zł
- 2,69 zł3,39 zł26,90 zł/kg
Nowe w tym wydaniu
Auchan Makaron durumod 2 szt.Warunek oferty: cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. Różne rodzaje. Cena za 2 opak. - 5,48 zł.
2,74 zł3,39 złNowe w tym wydaniu
Develey Musztardaz kartąWarunek oferty: z kartą Skarbonka; cena bez karty – 3,98 zł.
2,78 zł3,98 zł10,30 zł/kg- 2,84 zł2,84 zł/l
- 2,89 zł3,69 zł
Nowe w tym wydaniu
SM Spomlek Ser Serenada radamer lub radamer wędzonyWarunek oferty: Stoisko Wagowe.
2,89 zł3,89 złNowe w tym wydaniu
Ciastka mix marmurki, eklerki, pychotki lub śnieżynkiWarunek oferty: produkty na wagę; luzem lub w opakowaniu 500 g - 14,45 zł.
2,89 złNowe w tym wydaniu
Pysio Napój Pysiood 2 szt.Warunek oferty: cena za 1 szt. przy zakupie 2 szt., wybrane rodzaje.
2,98 zł3,58 zł3,31 zł/l- 2,98 zł3,98 zł11,92 zł/kg
Nowe w tym wydaniu
Auchan Makaron Tavola in Italiaod 2 szt.Warunek oferty: cena przy zakupie 2 opak. Wybrane rodzaje. Cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. Cena za 2 opak. - 5,98 zł.
2,99 zł4,65 zł5,98 zł/kgNowe w tym wydaniu
Oshee Woda Oshee Vitamin Water witaminy i minerałyz kartąWarunek oferty: z kartą Skarbonka.
2,99 zł4,48 zł2,72 zł/l- 2,99 zł4,99 zł
Nowe w tym wydaniu
Mieszko Praliny Mieszko luzem lub w opakowaniuWarunek oferty: produkty na wagę; luzem lub w opakowaniu 1 kg - 29,90 zł.
2,99 zł4,79 zł29,90 zł/kgNowe w tym wydaniu
Nimm2 Żelki Śmiejżelki Nimm2od 2 szt.Warunek oferty: przy zakupie 2 opak., wybrane rodzaje; cena przy zakupie 1 opak. – 3,48 zł.
3,00 zł3,48 zł33,33 zł/kgNowe w tym wydaniu
Zott Primo Śmietanka Zott2+1Warunek oferty: 2+1 gratis, przy zakupie 3 szt.; 30% tł.; cena za 1 szt. - 4,78 zł.
3,19 zł4,78 złNowe w tym wydaniu
Auchan Szproty podwędzaneod 2 szt.Warunek oferty: przy zakupie 2 szt -18%, przy zakupie 2 szt.; cena przy zakupie 1 szt. – 3,99 zł.
3,25 zł3,99 złNowe w tym wydaniu
Chleb słowiańskiz kartąWarunek oferty: Z KARTĄ SKARBONKA; cena bez karty - 5,99-4,99 zł.
3,49 zł4,99 złNowe w tym wydaniu
Oskroba Chleb razowy krojony lub chleb razowy wieloziarnisty krojonyod 2 szt.Warunek oferty: PRZY ZAKUPIE 2; cena za 1 szt. przy zakupie 2 szt.; cena za 2 szt. - 6,98 zł; cena przy zakupie 1 szt. - 3,98 zł.
3,49 zł3,98 zł8,72 zł/kgNowe w tym wydaniu
Podravka Makaron 100% pszenicy Durum 2 minutyod 2 szt.Warunek oferty: cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. Wybrane rodzaje. Cena za 2 opak. - 7,16 zł.
3,58 zł5,98 zł7,16 zł/kg- 3,65 zł4,98 zł24,33 zł/kg
- 3,79 zł7,58 zł/kg
Nowe w tym wydaniu
Sokołów Parówki sokoliki lub sokoliki foodbolówkiod 2 szt.Warunek oferty: cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak., Dział Samoobsługi.
3,89 zł4,18 złNowe w tym wydaniu
Primo Gusto Makaron 100% pszenicy durum Primo Gusto2+1Warunek oferty: 2+1 gratis, cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. Wybrane rodzaje. Cena za 3 opak. - 11,91 zł.
3,97 zł5,96 złNowe w tym wydaniu
Cheetos Chrupki Cheetosdrugi −40%Warunek oferty: drugi 40% taniej, przy zakupie 2 opak., wybrane rodzaje; cena przy zakupie 1 opak. – 4,97 zł.
3,98 zł4,97 złNowe w tym wydaniu
Auchan Brokuł, fasolka szparagowa, sałatka jarzynowa lub groszek zielonyza 100 gWarunek oferty: Cena za 100 g - 0,89 zł.
3,99 zł5,49 zł8,87 zł/kg- 3,99 zł6,99 zł
- Mlekovita Masło ekstra Wypasione 82%2+1za kg
Warunek oferty: 2+1 gratis, cena za 1 kg przy zakupie 3 szt. - 19,95 zł; cena za 1 szt. przy zakupie 3 szt. - 3,99 zł; cena za 1 szt. poza zestawem - 5,99 zł.
3,99 zł5,99 zł Nowe w tym wydaniu
Cleanic Płatki Cleanic Soft & Comfort1+1 za 1 złWarunek oferty: 1+1 za 1 zł, przy zakupie 2 opak.; cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. - 4,00 zł; wybrane rodzaje.
4,00 zł6,99 złNowe w tym wydaniu
Agnesi Makaron Agnesi2+2Warunek oferty: 2+2 gratis, cena za 1 opak. przy zakupie 4 opak. Wybrane rodzaje. Cena za 4 opak. - 16,40 zł.
4,10 zł8,19 złNowe w tym wydaniu
Auchan Karma mokra w saszetkach dla kota2+1 za 1 złWarunek oferty: 2+1 za 1 zł, MIKSUJ DOWOLNIE; cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak.; cena za 1 opak. poza zestawem - 5,79 zł.
4,19 zł5,79 złNowe w tym wydaniu
Hochland Ser żółty w plastrachdrugi −30%Warunek oferty: drugi 30% taniej, przy zakupie 2 opak.; wybrane rodzaje; cena przy zakupie 1 opak. - 4,97 zł.
4,22 zł4,98 zł- 4,29 zł5,49 zł
Nowe w tym wydaniu
Sonko Ryż2+1Warunek oferty: 2+1 gratis, przy zakupie 3 szt.; cena przy zakupie 1 szt. – 6,49 zł.
4,33 zł6,49 zł- 4,49 zł12,99 zł
- 4,49 zł5,89 zł22,45 zł/kg
Nowe w tym wydaniu
Mój Produkt Auchan Passata pomidorowa2+1 za 1 złza kgWarunek oferty: 2+1 za 1 zł, przy zakupie 3 szt., cena za 1 kg przy zakupie 3 szt. – 6,91 zł.
4,70 zł6,55 złNowe w tym wydaniu
Makar Pistacje soloneWarunek oferty: kupuj na wagę; luzem lub w opakowaniu 1 kg - 47,80 zł.
4,78 zł5,98 zł47,80 zł/kg- 4,79 zł5,99 zł
- 4,79 zł17,42 zł/kg
Nowe w tym wydaniu
Ziemniaki szczotkowanez kartąza kgWarunek oferty: przy zakupie 1, z kartą Skarbonka; cena za 1 kg z kartą - 0,99 zł; cena bez karty - 5,99 zł; cena za 1 kg bez karty - 1,20 zł.
4,97 zł9,99 zł0,99 zł/kg
Ceny pochodzą z gazetki Auchan ważnej od 15 października 2026 do 21 października 2026. Mogą różnić się między sklepami sieci.
Pozostałe strony gazetki Auchan
Gazetki innych sieci
O tej gazetce
Wszystkie wydania, także archiwalne, zbiera Gazetka Auchan.








































