Gazetka Lidl (19–21.10)
96 stron · ważna od poniedziałku 19 października do środy 21 października 2026
60 najtańszych z 278 pozycji ↓
Wszystkie strony gazetki Lidla
Numery stron jak w druku. 6 stron tej gazetki zawiera ofertę napojów alkoholowych — nie prezentujemy ich publicznie.
Lidl gazetka 19.10-21.10 — ceny z tego wydania
Z tej gazetki pokazujemy 278 pozycji — poniżej 60 najtańszych.
- 0,79 zł0,90 zł8,32 zł/kg
- 0,89 zł0,99 zł11,13 zł/kg
- 1,06 zł1,14 zł13,25 zł/kg
- 1,14 zł1,27 zł14,25 zł/kg
- 1,19 zł1,35 zł14,88 zł/kg
- 1,26 zł1,36 zł15,75 zł/kg
- 1,49 zł49,67 zł/kg
- 1,49 zł2,89 zł
- 1,59 zł17,67 zł/kg
- 1,59 zł1,77 zł
- Cisowianka Woda mineralna niegazowanaz apką8+4
Warunek oferty: 8+4 gratis, Zeskanuj aplikację; Limit: 8 but. gratis na ofertę, limit 8 but. gratis.
1,66 zł2,49 zł - 1,66 zł2,49 zł
- Mlekovita Mleko UHT 3,2%z apkąod 6 szt.
Warunek oferty: I Love Milk; Aktywuj kupon i zeskanuj aplikację; cena za 1 opak. przy zakupie 6 opak. lub wielokrotności 6 opak.; Limit: 12 opak. na kupon. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus, limit 12 opak. na kupon.
1,99 zł3,99 zł1,99 zł/l - Muszynianka Woda mineralna magnezowo-wapniowa
Warunek oferty: sześciosztuk; 6 x 1,99 zł za butelkę.
1,99 zł1,33 zł/l - 1,99 zł19,90 zł/kg
- 1,99 zł19,90 zł/kg
- 1,99 zł19,90 zł/kg
- Alesto Słonecznik łuskany prażony i solonyod 2 szt.
Warunek oferty: cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
1,99 zł2,29 zł19,90 zł/kg - Coconaut Woda kokosowa 100% tłoczona z młodego kokosaz apką2+2
Warunek oferty: 2+2 gratis, Aktywuj kupon i zeskanuj aplikację; Limit: 4 pusz. gratis na kupon, limit 4 pusz. gratis.
2,34 zł4,69 zł - 2,39 zł2,99 zł
- 2,49 zł24,90 zł/kg
- Pilos PILOS masło ekstra 83%z apkąod 3 szt.
Warunek oferty: Aktywuj kupon i zeskanuj aplikację; cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak.; Limit: 3 opak. na kupon. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus, limit 3 opak. na kupon, tylko: pn.
2,49 zł4,99 zł12,45 zł/kg - 2,49 zł4,49 zł
- 2,59 zł2,89 zł10,79 zł/kg
- 2,69 zł2,99 zł68,97 zł/kg
- 2,75 zł2,99 zł
- 2,79 zł
- Siempre Podpaski klasyczne normalod 2 szt.
Warunek oferty: przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.; cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.
2,85 zł3,59 zł - Alesto Owocowe rolki bez dodatku cukruod 2 szt.
Warunek oferty: przy zakupie 2; cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
2,99 zł3,99 zł99,67 zł/kg - 2,99 zł3,49 zł14,95 zł/kg
- 2,99 zł4,99 zł
Nowe w tym wydaniu
Alesto Słonecznik prażonyod 2 szt.Warunek oferty: przy zakupie 2 szt. lub wielokrotności 2 opak.
2,99 zł3,59 zł14,95 zł/kg- 2,99 zł17,09 zł/kg
- 2,99 zł83,06 zł/kg
- 2,99 zł4,49 zł
- 2,99 zł
- 2,99 zł4,49 zł
- 2,99 zł13,00 zł/l
- Awokado zielonez apką1+1
Warunek oferty: 1+1 gratis, Aktywuj kupon i zeskanuj aplikację; Przy zakupie 2 szt.; Limit: 3 szt. gratis na kupon; Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus, limit 3 szt.
2,99 zł5,99 zł - Gruszka Nashiz apkąod 2 szt.
Warunek oferty: Aktywuj kupon i zeskanuj aplikację; przy zakupie 2 szt. lub wielokrotności 2 szt.; Limit: 6 szt. na kupon; Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus, limit 6 szt.
2,99 zł3,99 zł - 3,19 zł3,99 zł15,95 zł/kg
- Znicz Lunaod 6 szt.
Warunek oferty: przy zakupie 6 szt. lub wielokrotności 6 szt.; cena poza promocją: 3,99 zł/szt.; czas palenia 30 h; wysokość: 14 cm.
3,29 zł3,35 zł - 3,32 zł4,99 zł
- Fin Carré Czekolada mlecznaod 2 szt.
Warunek oferty: przy zakupie 2 szt -25%, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
3,33 zł4,49 zł - 3,39 zł3,59 zł16,95 zł/kg
- 3,39 zł3,99 zł16,95 zł/kg
- 3,39 zł3,49 zł27,12 zł/kg
- 3,39 zł4,35 zł16,95 zł/kg
- 3,45 zł
- 3,49 zł10,58 zł/l
- 3,49 zł58,17 zł/kg
- Chleb słonecznikowyod 2 szt.
Warunek oferty: cena za 1 szt. przy zakupie 2 szt. lub wielokrotności 2 szt.
3,59 zł3,99 zł7,18 zł/kg - 3,69 zł3,75 zł
- Alesto Rodzynki jumboz apkąod 2 szt.
Warunek oferty: zeskanuj aplikację Lidl Plus; cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
3,89 zł5,19 zł19,45 zł/kg - Polskie brokułyz apką
Warunek oferty: Aktywuj kupon i zeskanuj aplikację Lidl Plus; Limit: 2 opak. na kupon, limit 2 opak.
3,89 zł5,99 zł7,78 zł/kg - Chleb typu włoskiegood 2 szt.
Warunek oferty: cena za 1 szt. przy zakupie 2 szt. lub wielokrotności 2 szt.
3,97 zł4,49 zł7,94 zł/kg - 3,99 zł4,99 zł11,40 zł/kg
- 3,99 zł4,99 zł3,99 zł/l
- 3,99 zł53,20 zł/kg
- 3,99 zł6,99 zł
Ceny pochodzą z gazetki Lidla ważnej od 19 października 2026 do 21 października 2026. Mogą różnić się między sklepami sieci.
Pozostałe strony gazetki Lidla
























































































Gazetki innych sieci
O tej gazetce
Wszystkie wydania, także archiwalne, zbiera Gazetka Lidl.







