Gazetka Netto — Od poniedziałku (31.08–05.09)
32 strony · obowiązywała od poniedziałku 31 sierpnia do soboty 5 września 2026 · gazetka archiwalna
60 najtańszych z 212 pozycji ↓
Gazetka archiwalna — ceny są historyczne
Ceny to zapis historyczny, nie aktualna oferta. Zobacz aktualną gazetkę Netto.
Aktualna gazetka Netto 12.10-17.10Wszystkie strony gazetki Netto
Numery stron jak w druku. 4 strony tej gazetki zawierają ofertę napojów alkoholowych — nie prezentujemy ich publicznie.
Netto gazetka 31.08-05.09 — ceny z tego wydania
Z tej gazetki pokazujemy 212 pozycji — poniżej 60 najtańszych.
- 0,79 zł1,58 zł/l
- 0,92 zł1,39 zł
- 0,99 zł
- 0,99 zł2,49 zł
- 1,00 zł20,00 zł/kg
- Mlekpol Jogurt owocowyod 2 szt.
Warunek oferty: w odniesieniu do ceny regularnej, przy zakupie 2 szt.
1,29 zł1,50 zł8,60 zł/kg - 1,32 zł1,99 zł
- 1,35 zł45,00 zł/kg
- 1,39 zł1,59 zł23,17 zł/kg
- 1,49 zł2,29 zł
- 1,69 zł21,95 zł/kg
- Nałęczowianka Woda mineralna Nałęczowiankaod 6 szt.
Warunek oferty: przy zakupie 6 szt., delikatnie gazowana lub niegazowana.
1,79 zł1,19 zł/l - 1,89 zł12,60 zł/kg
- Miletto Ser topiony w bloczkuod 3 szt.
Warunek oferty: w odniesieniu do ceny regularnej, przy zakupie 3 szt.
1,99 zł2,69 zł - 1,99 zł3,98 zł/kg
- 1,99 zł41,46 zł/kg
- 1,99 zł
- 1,99 zł7,96 zł/kg
- 1,99 zł
- 1,99 zł
- 2,00 zł
- 2,16 zł1,44 zł/l
- 2,19 zł
- 2,19 zł11,53 zł/kg
- 2,29 zł15,27 zł/kg
- 2,49 zł4,29 zł
- 2,49 zł4,98 zł/kg
- 2,49 zł
- 2,49 zł
- 2,59 zł
- 2,59 zł3,99 zł17,27 zł/kg
- 2,63 zł3,95 zł
- 2,69 zł3,09 zł23,81 zł/kg
- 2,79 zł13,95 zł/kg
- 2,89 zł2,89 zł/l
- 2,99 zł6,99 zł
- Kiri Przekąska z twarogu i śmietankiod 2 szt.
Warunek oferty: w odniesieniu do ceny regularnej, przy zakupie 2 szt.
2,99 zł3,69 zł85,43 zł/kg - 2,99 zł11,96 zł/kg
- 2,99 zł22,15 zł/kg
- 2,99 zł11,96 zł/kg
- 3,09 zł36,35 zł/kg
- 3,09 zł12,36 zł/kg
- 3,15 zł13,13 zł/kg
- 3,39 zł40,36 zł/kg
- Miletto Ser topiony z szynką plastryod 2 szt.
Warunek oferty: w odniesieniu do ceny regularnej, przy zakupie 2 szt.
3,49 zł3,89 zł26,85 zł/kg - 3,49 zł6,98 zł/l
- 3,49 zł58,17 zł/kg
- 3,49 zł
- 3,59 zł3,99 zł39,89 zł/kg
- 3,79 zł9,48 zł/kg
- 3,79 zł18,95 zł/kg
- 3,79 zł18,95 zł/kg
- Piątnica Koktajl białkowyod 2 szt.
Warunek oferty: w odniesieniu do ceny regularnej, przy zakupie 2 szt.
3,89 zł4,35 zł15,56 zł/l - 3,89 zł
- Światełko Wkład olejowy do zniczyod 3 szt.pn.–śr.
Warunek oferty: przy zakupie 3 szt., tylko: pn, wt, śr.
3,99 zł - 3,99 zł7,99 zł
- 3,99 zł6,99 zł
- 3,99 zł5,35 zł
- 3,99 zł4,49 zł53,20 zł/kg
- Pik-Nik Paluszki serowe Pik-Nikod 2 szt.
Warunek oferty: w odniesieniu do ceny regularnej, przy zakupie 2 szt.
3,99 zł4,99 zł49,88 zł/kg
Ceny pochodzą z gazetki Netto ważnej od 31 sierpnia 2026 do 5 września 2026. Mogą różnić się między sklepami sieci.
Pozostałe strony gazetki Netto
Gazetki innych sieci
O tej gazetce
Wszystkie wydania, także archiwalne, zbiera Gazetka Netto.































